Учасники АТО (ООС) та члени їхніх сімей можуть отримати компенсацію на відпочинок

Учасники АТО (ООС), які отримали поранення, можуть звернутися до Управління праці - і відпочити з близькими трохи дешевше. Місце обираєте самі


Учасники АТО (ООС), відповідно до Розпорядження голови ЛОДА від 29.12.2018 р. №1448/0/5-18, мають можливість отримати компенсацію вартості наданих послуг з організації сімейного відпочинку поранених учасників АТО (ООС) (у тому числі поранених бійців-добровольців АТО) та членів їх сімей, батьків, дружин і дітей загиблих та померлих учасників АТО (ООС), що зареєстровані та проживають у Львівській області.

Цим Порядком розширено коло осіб, які мають право на сімейний відпочинок, а саме:

  • учасники АТО (ООС), які отримали поранення (контузію, травму, каліцтво) або захворювання під час участі в антитерористичній операції (операції Об’єднаних сил). Також – бійці-добровольці АТО, які проходили лікування в закладах охорони здоров’я від початку проведення АТО (ООС), та члени їх сімей;
  • особи, визнані бійцями-добровольцями АТО, відповідно до рішення Львівської обласної ради від 13.09.2016 р. №203 «Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України», які отримали поранення (контузію, травму, каліцтво) або захворювання під час участі в АТО (ООС). Також – бійці добровольці АТО, які проходили лікування в закладах охорони здоров’я від початку проведення АТО (ООС), члени їх сімей:
  • дружина (чоловік) та діти бійця-добровольця АТО віком до 18 років;
  • особи, які визнані членами сімей загиблих бійців-доброовольців АТО відповідно до рішення Львівської обласної ради від 13.09.2016 р. №203 «Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України»;
  • батьки, діти яких загинули в зоні проведення антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил) або внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням ними обов’язків військової служби або із захистом Батьківщини, батьки Героїв Небесної Сотні та батьки померлих учасників АТО (ООС);
  • дружини (чоловіки), які не одружилися вдруге, чоловіки (дружини) яких загинули в зоні проведення антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил) або внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням ними обов’язків військової служби або із захистом Батьківщини, дружини Героїв Небесної Сотні та дружини (чоловіки) померлих учасників АТО (ООС);
  • діти, батьки яких загинули в зоні проведення антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил) або внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням ними обов’язків військової служби або із захистом Батьківщини, діти Героїв Небесної Сотні та діти померлих учасників АТО (ООС).

Розмір компенсації становить не більше 1200 грн з розрахунку на одну особу за весь період, яка перераховується закладам відпочинку за надані послуги.

Одержувачі послуг самостійно обирають заклад на території Львівської області та оплачують проїзд до місця призначення в обидві сторони.

У разі надання обраним закладом послуг, вартість яких перевищує розмір компенсації, одержувачі послуг здійснюють доплату вартості за рахунок власних коштів.

Одержувач послуг і орган соціального захисту, укладають із обраним одержувачем послуг закладом тристоронній договір про компенсацію вартості наданих послуг з організації сімейного відпочинку.

Останній день періоду перебування одержувача послуг у закладі – 10 грудня поточного бюджетного року (включно), що є датою виїзду із закладу.

Для отримання послуг із сімейного відпочинку необхідно подати до управління праці та соціального захисту населення, за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання, письмову заяву з відповідним пакетом документів.

За більш детальною інформацією необхідно звертатись до Управління праці та соціального захисту населення за адресою: м. Червоноград, вул. Сокальська, 1, каб.309. Тел.: 4 10 65, .


*** Топ Довідника ***


*** Новинки Довідника ***