Вимагав від пацієнтки неправомірну вигоду в сумі 2 тисячі доларів США

Як ідеться в повідомленні поліції, зловмисник вимагав від пацієнтки неправомірну вигоду в сумі 2 тисячі доларів за оформлення медичних документів


Як ми вже повідомляли, правоохоронці викрили керівника комунальної лікарні Соснівки в одержанні хабара. Як прокоментувала поліція Львівської області, лікар вимагав у пацієнтки 2 тисячі доларів США за оформлення фіктивних медичних документів для отримання державних виплат.

Як встановили слідчі відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого управління поліції Львівщини за матеріалами співробітників Управління Служби безпеки України у Львівській області, за процесуального керівництва прокуратури області, зловмисник вимагав від пацієнтки неправомірну вигоду в сумі 2 тисячі доларів США за оформлення медичних документів про наявність у неї захворювання дихальних шляхів, на підставі яких жінка могла отримати державні виплати за станом здоров’я.

Правоохоронці викрили зловмисника сьогодні, 24 липня, коли жінка передала хабар лікарю, точніше частину – тисячу доларів США.

Проводяться невідкладні слідчі дії. Також вирішується питання щодо повідомлення керівнику лікарні про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, а також обрання йому запобіжного заходу.

За вчинене медику загрожує покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває.


*** Топ Довідника ***


*** Новинки Довідника ***