На Львівщині виявили 4 приватні заклади, не включені до реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА


Сьогодні відбулось підсумкове засідання Урядової комісії з причин виникнення пожежі, що сталася 21 січня в будинку для літніх людей по вул. Нижній Гиївській, 150, у Харкові.

У межах наради під головуванням міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова очільники областей проінформували про результати перевірок незареєстрованих  закладів, що надають послуги особам похилого віку, особам з інвалідністю та іншим групам ризику. 

Як повідомив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик, головами територіальних громад виявлено 4 приватних заклади стаціонарного догляду, які надають послуги 88  особам похилого віку, особам з інвалідністю та іншим групам ризику. 

Відповідно до інформації органів фіскальної служби, ці заклади є зареєстрованими, як такі, що ведуть підприємницьку діяльність, однак вони не включені до реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг. Цю інформацію департамент соціального захисту надав правоохоронним органам

зазначив Андрій Годик.

Наразі тривають перевірки щодо виявлення інших приватних надавачів соціальних послуг особам похилого віку, особам з інвалідністю та іншим групам ризику.


Сподобалось? Поділіться та оцініть!

0

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ехо Червонограда

FREE
VIEW