Сьогодні Львівська залізниця запустить додаткові снігоприбиральні машини

На Львівській залізниці триває щоденний моніторинг стану колії та інших об’єктів інфраструктури


Впродовж дня 8 лютого та ночі 9 числа до роботи з розчищення колій на станціях та перегонах регіональної філії «Львівська залізниця» було залучено понад 1,5 тис. залізничників. Від щільного снігового покриву за цей період розчищено майже 4 тис. стрілочних переводів, 260 посадкових платформ та понад 690 переїздів. Про це повідомляє Львівська Залізниця.

До снігоборотьби на залізниці впродовж доби було залучено 2 снігоприбиральні машини СМ-2. Спеціальна техніка працювала по станціях Львів та Тернопіль та сукупно прибрала з колій 1 тис. кубометрів снігу.

Робота з прибирання снігу для забезпечення безперебійного руху поїздів триває. З цією метою 9 лютого впродовж дня у Львівській регіональній філії планують задіяти 4 снігоприбиральні машини, що працюватимуть на станціях і перегонах Волинської, Рівненської та Львівської областей.

У зв’язку з нестійкими погодними умовами, очікуванням різких перепадів температур та значних опадів на Львівській залізниці триває щоденний моніторинг стану колії та інших об’єктів інфраструктури для подальшого забезпечення стабільного руху пасажирських та вантажних поїздів.


Сподобалось? Поділіться та оцініть!

0

0 Comments

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ехо Червонограда

FREE
VIEW