Національний корпус організовує благодійний збір для одиноких пенсіонерів

Ціль – зібрати 35 тисяч гривень та придбати 150 продуктових наборів


В березні минулого року, коли в Україні впровадили карантин через епідемію вірусу COVID-19, активісти проекту «Ветерани для громади: трансформація досвіду», Національного корпусу та інші волонтери за підтримки міської ради взяли участь в акції «Протидії коронавірусу» і доставили адресну допомогу 180 самотнім стареньким, які перебувають на обліку Червоноградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Кошти на придбання продуктових наборів на рахунок громадської організації «Суспільна перспектива» перерахував бізнесмен Сергій Вишневський.

Активісти Національного корпусу Червонограда в складі групи добровольців оперативно доставили продукти стареньким, цікавилися станом їхнього здоров’я та нагальними потребами. Спілкування з самотніми людьми похилого віку справило неабияке враження на волонтерів. Побачивши на власні очі, як важко таким людям виживати без сторонньої допомоги в умовах пандемії, активісти визначили благодійний напрямок пріоритетним у своїй діяльності.

На сьогодні актив Нацкорпусу Червонограда нараховує близько 120 осіб. Після участі в акції на зборах постійно обговорювали в команді можливі шляхи допомоги тим, по кому пандемія та її наслідки «вдарили» найболючіше. Почали організовувати благодійні акції, до яких приєднувалося все більше і більше людей.

— Олександр Рейман, голова Національного корпусу Червонограда.

Напередодні дня св. Миколая було успішно організовано збір коштів на закупівлю подарунків для дітей, які живуть в сиротинцях Великих Мостів і Лопатині. В якості експерименту, особисто та через партнерів (кафе, ресторани тощо), розповсюджували «Білети Добра». Вартість такого білета становила 20 гривень. Придбавши його, людина могла бути впевнена, що гроші підуть на благодійну справу. Допомагали й підприємці. Загалом вдалось зібрати 22 тисячі гривень. На них й закупили подарункові набори. Небайдужі мешканці міста приносили іграшки та одяг, які потім ми також додали до подарунків і вручили дітям. Але найцінніший подарунок для сиріт – це увага.  Навідуємо дітей регулярно, привозимо аніматорів, спілкуємось, розважаємось. Робимо і будемо робити надалі все можливе, щоб діти з цих сиротинців не залишилися поза увагою громади Червоноградського району.

Тривалий період карантинних обмежень, холодна зима, високі тарифи – складові стресового стану для багатьох людей. Найуразливіші в такій ситуації, безумовно, самотні люди похилого віку. Ми розуміємо, що в такі часи їм дуже складно. У співпраці із Червоноградською міською радою, молодіжним хабом «Космодром» та Сокальською молодіжною радою з 1 лютого ми ініціювали збір коштів на продуктові набори для таких пенсіонерів. Фахівці Червоноградського міського територіального центру соціального обслуговування надали інформацію про стареньких, яким найважче.

Ціль – зібрати 35 тисяч гривень та придбати 150 продуктових наборів. Умовний термін збору – 3 тижні. До набору входитиме: цукор, чай, консервоване тушковане м’ясо, макарони, крупи, горох, мука, олія, хліб, туалетний папір.

До благодійного збору долучились також і місцеві підприємці, які люб’язно погодились розмістити наші скриньки для збору коштів у власних кав’ярнях, кафе і ресторанах Червонограда. Там же ж можна придбати і «Білети Добра».

Якщо маєте можливість надати допомогу продуктами, приносьте в наш офіс в понеділок, середу і п’ятницю (адреса вул. Героїв Майдану, 15 жовтий фасад зі сторони дороги) або зателефонуйте за номером 063 109 1928 (Олександр Рейман).

Благодійну фінансову допомогу можна перерахувати на банківську картку 4149 6293 8570 2360.

Сподіваємося, що мешканці міста активно долучаться до благодійної акції і ми зможемо допомогти більшій кількості нужденних, ніж запланували.

Усіх небайдужих запрошуємо взяти посильну участь в добрій справі – допомогти тим, кому сьогодні важче, ніж нам. В наших силах допомогти стареньким пережити зиму, пандемію і всі негаразди, якими інколи так рясно «щедрує» доля.

Бути разом – це не просто стояти поряд. Це підтримувати однин одного, «підставляти» в разі необхідності плече для допомоги у скрутні часи.

Завжди так не буде. Вірус піде на спад, зупиниться коливання цін і тарифів, завершаться зимові холоди. Прийде весна, а з нею – нові плани, ідеї, заходи.


Сподобалось? Поділіться та оцініть!

0
Підписатись
Сповіщати про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x
Ехо Червонограда

FREE
VIEW