Мінрегіон: “Особливо дивна позиція громад Стрийського, Яворівського та Червоноградського районів

ЛОДА: "Неприйняття об'єктів бюджетної сфери у власність громад поставили цілі колективи під питання виплат заробітних плат у січні 2021 року


Заступник Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода опублікував на своїй сторінці допис, де каже, що громади Львівщини не поспішають приймати на баланс майно, передане районами:

Львівська область. Максим Козицький. Стан передачі комунального майна від районів громадам відрізняється від інших регіонів. Якщо у більшості областей частина райрад гальмують процес передачі, то за даними моніторингу на Львівщині всі райради на 100% ухвалили необхідні рішення. А ось громади лише прийняли 67% об’єктів. Особливо дивна позиція громад Стрийського р-ну – 15%, Яворівського – 45%, Червоноградського – 57%. Хотілось би почути позицію голів громад цих районів.

Зауважимо, що на повільному перебігу процесу передачі майна на Львівщині Мінрегіон наголошував ще 26 січня.

Передачу майна від районів до громад необхідно завершити якнайшвидше. По-перше, завдяки завершенню цього процесу ми нарешті зможемо говорити про стабільність роботи лікарень, амбулаторій, шкіл, дитячих садочків, соціальних установ, бібліотек та навести лад у майнових питаннях. По-друге, задля забезпечення безперебійної роботи соціальних закладів, районам не варто затягувати цей процес та здійснити передачу майна до кінця січня

зазначив тоді Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Допис В’ячеслава Негоди поширив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Іван Собко, зауваживши:

Голови райрад чітко і в терміни прийняли всі необхідні рішення про передачу майна районів до ОТГ – 100% виконання! А ось не всі голови ОТГ прийняли відповідні рішення про прийняття об’єктів бюджетної сфери у власність, чим поставили цілі колективи під велике питання виплат заробітних плат у січні 2021 року!

67% – виконання таких рішень!

Зауважимо: в Червоноградській міській раді Ехо Червонограда відповіли, що зволікання у прийомі майна від району немає. Проте ми наразі чекаємо детальнішої інформації від Львівської обласної державної адміністрації.


*** Топ Довідника ***


Сподобалось? Поділіться та оцініть!

0
Підписатись
Сповіщати про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x