Внаслідок аварійної ситуації у Винниківському госпіталі ніхто не постраждав

Про це повідомив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький


20 листопада ввечері в оперативно- диспетчерський відділ КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» надійшла інформація про вихід з ладу системи кисневого постачання в КНП ЛОР «Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих ім. Ю.Липи», що в м. Винники.

Нагадаємо, саме цей медзаклад став одним із перших у Львівській області, який почав приймати пацієнтів з коронавірусною хворобою. В тому числі, через цю лікарню пройшло чимало червоноградських пацієнтів.

Як тільки надійшло повідомлення про аварійну ситуацію, на місце виїхали бригади ЕМД, забезпечені киснем та апаратами ШВЛ, повідомляє голова ЛОДА Максим Козицький. На щастя, потерпілих серед персоналу та пацієнтів нема, хоча, у зв’язку з подією довелося евакуювати хворих стаціонару, в тому числі тих, хто перебував під апаратом ШВЛ.

Було забезпечено логістику евакуації пацієнтів, визначено етапність дій команд з евакуації, роботу техніків по відновленню роботи кисневої капсули. Для евакуації залучено 16 бригад екстреної медичної допомоги. На місце прибув підрозділ ДСНС та надав технічну допомогу ремонтній бригаді.

розповів на своїй сторінці в.о. генерального директора Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Васько.

Разом з працівниками нашого госпіталю, екстренної медичної допомоги, «Львів Кисень» та ДСНС-Винники нам вдалося досить швидко полагодити кисневу станцію та відновити центральне кисне забезпечення. Кожному хворому було забезпечено безперервний медичний супровід і кисневу підтримку! На ранок у нас 164 хворих. Киснева система працює.

повідомив директор госпіталю Максим Прикупенко.

Станом на 00.25 год 21 листопада подача кисню відновлена, евакуацію пацієнтів припинено. Всього з госпіталю евакуйований 21 пацієнт.

розповів голова ЛОДА Максим Козицький.


*** Топ Довідника ***


Сподобалось? Поділіться та оцініть!

0
Підписатись
Сповіщати про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x