Обласна комісія з надзвичайних ситуацій розгляне перенесення канікул

В Львівській ОДА вважають за доцільне змінити розклад канікул


Відповідне звернення до обласної комісії ТЕБіНС скерує Штаб з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру регіонального рівня, яка виникла внаслідок розповсюдження територією Львівщини гострої респіраторної хвороби COVID – 19.

Ми рекомендуємо провести осінні канікули у області з 19 жовтня до 30 жовтня включно, з можливим переходом на змішану форму навчання, внісши для цього необхідні зміни до структури навчального року.  На нашу думку, доцільніше починати канікули з понеділка, а не з четверга, як рекомендує нам МОН. Рішення з цього питання прийматиме обласна комісія ТЕБ та НС, тому ми скеруємо відповідне звернення,

зазначив керівник робіт із ліквідації надзвичайної ситуації, заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Закладам профтехосвіти та вищої освіти штаб рекомендуватиме, за прийняття відповідного рішення комісією ТЕБ та НС, з 19 жовтня і до покращення епідситуації перейти  на дистанційну форму навчання.

Ситуація на сьогодні є найгіршою від початку епідемії. Останніми днями ми відзначаємо негативні тенденції за кількістю первинних захворювань та пацієнтів, які потребують стаціонарної допомоги. За минулу добу підтверджено 341 випадок захворювання, усього проведено тисячу ПЛР-досліджень. Ми щодня фіксуємо більше позитивних результатів із тієї ж кількості проведених тестувань. Щодня госпіталізуємо близько 130 хворих, кількість викликів «швидкої допомоги» до пацієнтів з підозрами збільшилась із 30-40 на добу до 60-70

додає директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис.

За словами Івана Собка, заклади дошкільної освіти продовжать працювати у звичному режимі. Проте вони повинні організувати роботу із неухильним дотриманням правил гігієни, використання засобів індивідуального захисту та уникнення масових скупчень.


*** Топ Довідника ***


*** Новинки Довідника ***