Пакунок або гроші

Батькам наче дадуть вибір. Проте навряд усі батьки зможуть ним скористатись


Батьки отримають вибір: придбати «пакунок малюка» у натуральній формі чи самостійно обрати необхідні товари, повідомили в Міністерстві соціальної політики України.

В рамках реалізації пілотного проекту монетизації одноразової допомоги «пакунок малюка» за пропозицією Мінсоцполітики запроваджено інтернет-платформу, де, в першу чергу, вітчизняним виробникам надано можливість розмістити дитячі товари та «пакунок малюка» у натуральній формі.

Інтернет-платформа дасть можливість батькам легко обрати необхідні товари або вже укомплектований «пакунок малюка». Про це йшлося на зустрічі представників Міністерства соціальної політики України та Асоціації виробників із національними виробниками дитячих товарів та іншими суб’єктами господарювання у сфері торгівлі дитячими товарами.

В ході заходу сторонами обговорено єдині кваліфікаційні вимоги до учасників платформи, єдині правила співпраці для чесної, прозорої конкуренції та пропозиції учасників, щодо найвигідніших умов з реалізації соціальної програми.​

говорять у відомстві.

Дані про роздрібні торговельні точки з Реєстру закладів торгівлі, що приєдналися до публічного договору про реалізацію пілотного проекту за посиланням.

Правда, з усієї Львівської області на інтернет-платформі розміщено лише ТК-Домашній текстиль (м. Львів). В асортименті фірми є конверти, подушки для годування та інші товари для діток, виготовлені з текстилю. А от з іншими товарами, які пропонують в пакунку малюка треба буде розбиратися самотужки. Та й поки розрахуватися карткою “Пакунок малюка” з Домашнім текстилем неможливо.

Більше про Пакунок малюка, чому його захотіли замінити грошима, чому проти цього виступив дитячий фонд ЮНІСЕФ ми писали ось тут:


*** Топ Довідника ***


*** Новинки Довідника ***