Велосипедистка із Червонограда Тетяна Клімченко привезла чергове золото

Ехо спортсменка розповіла - у планах в кінці серпня ще чеміопнат України. А потім - збори до чемпіонату Європи. Його мають провести в листопаді в Болгарії.


Червоноградка Тетяна Клімченко перемогла минулого тижня у Відкритому чемпіонаті України з велосипедного спорту на треку. Таня розповіла Ехо, як готувалась до змагань, а які – ще попереду у цьому році.

Червонограда

Готувалась я майже весь карантин, їздила із колегами із спортивного коледжу (зараз Таня – спортсменка Львівської школи вищої спортивної майстерності, – авт.). Останній місяць вже була індивідуальна робота. Зі мною був мій тренер Валерій Романенков. Звичайно, заняття в залі. І також участь у змаганнях на шосе у Білій Церкві та Богуславі.

Тетяна Клімченко стала найкращою в омніумі — багатоборстві, яке включає 4 види: скретч, гонку темпо, гонка з вибуттям і групову гонку. На сторінці їй уже бажають і подальших перемог.

Ехо Червонограда спортсменка розповіла – у планах в кінці серпня ще чеміопнат України. А потім – збори до чемпіонату Європи. Його мають провести в листопаді в Болгарії.

Приєднуємось до привітань і побажань успіху!


*** Топ Довідника ***


*** Новинки Довідника ***


Сподобалось? Поділіться та оцініть!

0