За два місяці до виборів. Червоноградтеплокомуненерго RIP

Червоноградська міська рада вирішила піти назустріч мешканцям і дозволила від'єднуватись від опалення всупереч закону. За два місяці до виборів


Депутати Червоноградської міської ради вирішили наблизити КП Червоноградтеплокомуненерго до кінця. Найцікавіше – що за проект рішення “Про надання дозволу на відключення від систем централізованого опалення та постачання гарячої води
власників квартир та нежитлових приміщень” проголосували навіть ті обранці, які ще на початку каденції відстоювали ідею збереження комунального підприємства за будь-яку ціну.

Червоноградтеплокомуненерго

Популістичне і незаконне рішення депутатів суперечить Закону України “Про житлово-комунальні послуги” (введено в дію 1 травня 2019 року) та Наказу Мінрегіону №169 від 26.07.2019 р. “Про затвердження Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води”.

Йдеться про те, щоб дозволити усім мешканцям, які писали заяви у 2020 році, відключитись від централізованого теплопостачання. Навіть тим, кому комісія відмовила через те, що в їхньому будинку до цього від’єдналося менше 50% абонентів ЧТКЕ.

Відтак, мешканці, яким було відмовлено, мають просто з витягом рішення міської ради №3153 від 10.08.2020 року іти в Червонограджитлокомунсервіс та Червоноградтеплокомуненерго за техумовами – ну і далі все за процедурою відключення (проекти, акти і так далі).

Відтак, депутати одномоментно реінкарнували 400 відкинутих за 2020 рік заяв. Отож, очікується, що у новий опалювальний сезон Червоноградтеплокомуненерго увійде із 6000 абонентами (це включно із бюджетною сферою).

Червоноградтеплокомуненерго

Після таких рішень якось дивно згадувати занепокоєння депутатів про те, що концесіонер розвалить комунальне підприємство. Як і те, що кожного місяця Червоноград витрачає мінімум мільйон – для погашення боргів ЧТКЕ.

Проте це рішення точно сподобається людям, які раніше втратили надію на відключення. За два місяці до виборів.


*** Топ Довідника ***


*** Новинки Довідника ***