Терикони: як їх бачать птахи

Червоноградський фотограф та відеооператор показав терикон біля міста з висоти пташиного польоту. Такими ви їх ще не бачили.


Ви коли-небудь були на териконах. Візитівку шахтарського краю показав червоноградський фотограф Дмитро Войтович.

На жаль в нашому місті не так багато туристичних місць, як би хотілось. Але якщо добре пошукати, можна й в нас знайти щось цікаве, наприклад – терикони. Чув, що незабаром в нас з’явиться промисловий туризм, за сприяння Юрія Гриніва (Спеціаліст відділу культури Червоноградської міської ради, – ред.) та Андрій Процик (начальник відділу культури, – ред.). Одне з таких цікавих місць я вже зняв,

написав на своїй сторінці Дмитро Войтович (Dima White).

До речі, саме Дмитро має відзняти промо-ролик для і про Червоноград. Така ідея стала одним із переможців місцевого конкурсу громадських ініціатив. Детальніше про це – трохи згодом, а поки – терикони.

Тревел-блог по-червоноградськи))На жаль в нашому місті #Червоноград не так багато туристичних місць як би хотілось.Але якщо добре пошукати, можна й в нас знайти щось цікаве, наприклад – терикони🙄Чув , що незабаром в нас з'явиться промисловий туризм, за сприяння Yuriy Hryniv та Андрій ПроцикОдне з таких цікавих місць , я вже зняв)

Gepostet von Dima White am Sonntag, 16. August 2020

*** Топ Довідника ***


*** Новинки Довідника ***


Сподобалось? Поділіться та оцініть!

-1