В соцмережах дівчина поширила фейкову новину про зникнення подруги

Зникла о третій ночі, з невідомим чоловіком, мама не знаходить собі місця - все це вигадала дічнина, яку подруги не покликали з собою.


До Ехо Червонограда в Інстаграмі написав юнак із проханням поширити сторіс про начебто зникнення 17-річної Мар’яни. В сторісі йшлось, що неповнолітня зникла сьогодні близько 3 ночі із невідомим чоловіком. Емоційності додавали розповіді про стурбованих батьків та маму, яка місця собі не знаходить.

зникнення

Як і завжди, ми перевірили інформацію, зателефонувавши до Червоноградського відділу поліції. Проте старший інспектор сектору моніторингу Оксана Козачок нам повідомила – в поліцію про зникнення дівчинки ніхто не звертався.

Хлопець, який написав Ехо із проханням поширити інформацію, на запитання, чому немає заяви в правоохоронні органи вперто розповідав про три доби (дітей шукають одразу), погану роботу поліції. Тоді ми звернулись до старшого інспектора ювенальної превенції Ірини Панасюк. Саме вона і з’ясувала – Мар’яна взагалі нукуди не пропадала.

Виявилось, мама дозволила їй переночувати у подруги. Але дівчата не взяли із собою ще одну знайому – ось вона і вирішила так помститись.

Тому прохання до всіх – не поширюйте повідомлення із сумнівних сторінок, обов’язково перевіряйте інформацію у першоджерелах. І двічі подумайте, чи варто ось так жартувати.


*** Топ Довідника ***


*** Новинки Довідника ***


Сподобалось? Поділіться та оцініть!

0