Інформації, яка б підтверджувала падіння літака, немає

Чутки про падіння літака почали поширювати мешканці після звуку потужного вибуху. І навіть телефонувати у поліцію.


Сьогодні мешканці Червонограда, Сокаля і навіть Львова близько 14:40 почули звук потужного вибуху. Згодом почали поширюватись чутки, ніби звук був наслідком падіння літака.

Як повідомили нам у Червоноградському відділі поліції, приблизно через годину після “вибуху” на номер 102 надійшло повідомлення про те, що біля річки Західний Буг впав літак. В поліції Львівської області теж розповідають – телефонувала на 102 жінка, яка повідомила, що чула розмову дітей. Проте пошукові роботи, здійснені правоохоронцями, результату не дали.

Ехо Червонограда також телефонувало до місцевих рятувальників. Там розповіли – звук чули. І чутки про падіння літака – теж. Проте ніяких повідомлень на гарячу лінію не надходило.

Перед “вибухом” багато людей бачили у небі над Червоноградом літак. Тож, найімовірніше, мешканців міста налякало те ж явище, що і 21 грудня. Повітряне судно пройшло звуковий бар’єр, що спричинло “звуковий вибух”.

Під час польоту літак збурює навколо себе повітря і створює шум та хвилі тиску, що поширюються навсібіч зі швидкістю звуку. Коли літак досягне звукової швидкості, звук уже не зможе випередити його. Звукові хвилі створюють перед літаком шар повітря з великою густиною, який називають ударною хвилею. При швидкостях польоту, близьких до швидкості звуку, відбувається різке збільшення опору повітря, і змінюються характеристики стійкості літака. При надзвукових швидкостях літак залишає за собою шлейф ударних хвиль. Коли фронт цих хвиль, що являє собою щільно стиснутий шар повітря, досягає землі, він сприймається як глухий вибух 

*** Топ Довідника ***


*** Новинки Довідника ***


Сподобалось? Поділіться та оцініть!