Багаторічна реконструкція школи стала ближчою на 22 мільйони

Реконструкція школи - велика битва за велике будівництво. Поки Кабмін видає розпорядження про виділення коштів, фірми видають скарги в Антимонопольний комітет


Ми вже двічі писали про розпорядження Кабінету міністрів від 08 липня 2020 р №891-р «Про розподіл у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій». Перший раз – коли розповідали про рентген-апарат для червоноградської лікарні. Вдруге – коли писали про оновлення садочків. Тепер на черзі реконструкція школи у Гірнику.

Трохи історії

Вперше про роботи у школі №6 заговорили у 2018-му. То був рік великих намірів. Тоді ж розпочалась історія реконструкції спорткомплексу Шахтар. І згадуємо ми ці два проекти разом недаремно – відділ капітального будівництва як організатор тендерів віддав тоді обидва об’єкти ТОВ Шлях.

Але школу у Гірнику пронесло – у 2018-му фінансування не дали і вона оминула долю спорткомплексу.

Вдруге про реконструкцію заговорили під час президентського візиту на шахту “Межирічанська”.

22 мільйони

А от тепер гроші, схоже, таки надійдуть до навчального закладу. У згаданому вище розпорядженні Кабміну йдеться про виділення 22 млн 331 тис. 409 грн на проведення робіт із “Реконструкція з добудовою Червоноградської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6 Червоноградської міської ради Львівської області на вул. Шахтарській, 8 та 8 «а» в смт. Гірник” (Коригування) (Перший пусковий комплекс).

При цьому вартість робіт навіть з експертизою – трохи більше 21 мільйона. А після проведення тендеру ціна ще більше впала. Тож на все мало би вистачити.

Але є одне але

Тендер відбувся майже два місяці тому – 9 червня. А договір ще досі не підписаний. За результатами торгів найнижчу ціну запропонувала місцева компанія “Квадратний метр”. Цю кандидатуру на виконання реконструкції школи розглядали майже місяць. Врешті відхилили. Натомість переможцем оголосили ПП “Альфабудсервіс”. Та через оскарження рішення договір досі не укладений.

Додамо, що ПП “Альфабудсервіс” цього року встигло профігурувати в кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України (Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою). Йшлось про будівництво будівлі казарм поліпшеного планування у м. Мукачеве Закарпатської області.

Рішення тендерного комітету про оголошення ПП “Альфабудсервіс” переможцем оскаржили двоє учасників тендеру – відхилений “Квадратний метр” та ПП “СПЕЦБУД-ЗАХІД” (друг і товариш відомого в Червонограді підрядника на спорткомплексі ТОВ “Шлях”)

А вересень вже на носі. Той самий вересень, до якого, згідно із дорученням президента, реконструкція школи мала бути завершена.


*** Топ Довідника ***


*** Новинки Довідника ***