В Червоноградській лікарні з‘явиться ручний дихальний апарат

В пам‘ять про Естер Олишко продовжують творити добрі діла. Одне із них - дитячий ручний дихальний апарат.


Цього тижня Ехо Червонограда публікувало пост про акцію, яку оголосила мама Естер Олишко. Віта сподівалась завдяки благодійникам відправити на відпочинок до моря дві сім‘ї, в яких виховуються особливі дітки. Проте її слова знайшли такий відгук серед читачів, що до моря поїхало аж 7 сімей. А дві лікарні – львівська та червоноградська отримали подарунки. Серед них – дитячий ручний дихальний апарат, завдяки якому тепер зможуть рятувати малюків у реанімаційному відділенні червоноградської ЦМЛ.

Мішок Амбу, або ручний дихальний апарат був винайдений ще у 1956 році. І зараз широко використовується в медицині. Ним часто користуються в процесі операції, до підключення електричного приладу штучної вентиляції легень.

Зазначається, що цей прилад є набагато більш ефективним та гігієнічним, порівняно із штучним диханням рот-в-рот при терміновому порятунку людей. Тому ручний дихальний апарат – необхідна штука в машинах швидкої допомоги. Як розповіли Ехо Червонограда на червоноградській станції ЕМД, працівники екстреної допомоги в місті користуються одноразовими мішками Амбу при реанімаційних заходах.

Мішок Амбу для дорослих і для діток відрізняється за розмірами. Тож тепер в червоноградській реанімації буде апарат, який підходить для порятунку малят.

Нагадаємо, Еста Олишко тривалий час боролась із важкою хворобою – гострою лімфобластною лейкемією. На жаль, 3 червня, Естуня пішла від нас. Дівчинці було 5 рочків.


*** Топ Довідника ***


*** Новинки Довідника ***