Дитячі садочки – ще раз, хто і чому відкривається

Чому дитячі садочки попередньо відкриють не всі, і за яких умов роботу відновлять всі ДНЗ


Отож, в коментарях Ехо запитують, що робити батькам, діти яких відвідують дитячі садочки, які не увійшли до переліку, озвученого під час засідання ТЕБіНС.

Нагадаємо, наразі до відкриття готують сім з дванадцяти садків: 1, 4, 9, 12, 13, 17, 18. І розпочнуть свою роботу вони не раніше 1 серпня.

Ми поспілкувались з заступником начальника відділу освіти Червоноградської міської ради Іваном Кардиналом. Він розповів, що попередньо було проведено опитування серед батьків. І виявилось, що у серпні садки хоче відвідувати лише менше половини із загальної кількості вихованців.

Тому відкривати усі дитячі садочки не є доцільним. Зауважимо, що і до карантину на літній період практикувалось об’єднувати діток не лише з різних груп, а й різних ДНЗ.

Проте, зауважує Іван Петрович, підготовчі роботи ведуть у всіх дошкільних закладах. Це зумовлено тим, що 1 серпня може діяти норма не більше 10 вихованців в одній групі. Тоді, можливо, розпочнуть роботу усі дитячі садочки.

Тому слідкуйте за оновленням інформації. Додамо, що контакти своїх ДНЗ та посилання на сторінки садків у соцмережах ви можете знайти ТУТ.

Додамо, що питання, чи потрібно відкривати усі дитячі садочки, постало ще наприкінці травня. Тоді в одному з ДНЗ бажання відвідувати заклад висловили лише 20 батьків.


*** Топ Довідника ***


*** Новинки Довідника ***


Сподобалось? Поділіться та оцініть!

0