Пільги на проїзд повертаються

Під час засідання комісії ТЕБ обговорили повернення пільг на проїзд у громадському транспорті


Під час сьогоднішнього засідання комісії ТЕБіНС присутні обговорили питання повернення пільги на проїзд для 25 категорій, затверджених на території області.

Зауважимо, що раніше комісія та виконком погодили тимчасове обмеження категорій, які мають право безкоштовного проїзу у громадському транспорті. Безоплатно маршруткою могли скористатися тільки учасники бойових дій.

Натомість очільник Львівської області Максим Козицький неодноразово виступив із заявами, що обмеження пільгового перевезення на території Львівщини – незаконне.

Раджу у разі неправомірної відмови у пільговому перевезенні викликати на місце працівників поліції, аби ті зафіксували правопорушення і допомогли вам скористатися своїм правом. А також прошу одразу повідомити про інцидент управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації за номером телефону 032 2999-131. І подзвонити на «Гарячу лінію області 112» або «Урядову гарячу лінію 1545».

заявив Максим Козицький

Ми звернулись до прес-служби Львівської ОДА за роз’ясненням. То ж які 25 категорій мають право на пільги на проїзд? Відтак, нам надійшла відповідь:

Зауважимо, що, як роз’яснив Ехо заступник міського голови Володимир Коваль, цей список категорій, які мають пільги на проїзд у громадському транспорті, відрізняється від того, за яким раніше працювали в Червонограді. Там не враховані пенсіонери за віком.

Нагадаємо, що в маршрутках на період карантину встановлено особливі правила: всередину не можуть запускати пасажирів понад кількість сидячих місць. Після кожного рейсу має проводитись повна дезінфекція салону. Усі водії мають бути забезпечені засобами індивідуального захисту. Також усі пасажири мають бути в масках.


*** Топ Довідника ***


*** Новинки Довідника ***