Послаблення карантину

Обласна ТЕБіНС вирішила ввести наступні послаблення карантину на Львівщині


Статистика Львівщини дозволила ввести послаблення карантину. Попри те, що область знову очолила список регіонів із найвищим рівнем інцидентності.

Відтак, стало відомо, що на Львівщині дозволили роботу дошкільних навчальних закладів усіх форм власності. Їх відкриття очікувалось ще 1 червня, проте через епідситуацію його відклали аж на півтора місяця. Крім того, дозволили роботу інклюзивно-ресурсних центрів. В Червонограді такий діє уже півтора роки.

Також завдяки послабленням карантину відкриються і заклади культури – крім театрів і кінотеатрів. Але водночас культурно-масові заходи залишаються під забороною.

Крім того, не дозволено відкривати дитячі оздоровчі табори. Проте в області можуть розпочинати роботу турбази сімейного типу.

Нагадаємо, що послаблення карантину має затвердити ще міська комісія ТЕБіНС. Очікується, що вона відбудеться завтра, 14 липня, якщо до того часу в Червоноград надійде протокол області.

Окрім вищесказаного, на комісії мають також повернути усі пільги, передбачені для громадського транспорту. Нагадаємо, наразі діють лише пільги для УБД.

Як тільки Ехо стане відомо про результати засідання міської комісії, ми обов’язково повідомимо про це на нашому сайті.


*** Топ Довідника ***


*** Новинки Довідника ***