Послаблення карантину на Львівщині таки можливе

Ще минулого тижня послаблення карантину здавалось недосяжним для Львівщини


Як повідомив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Іван Собко, ситуація із поширенням COVID-19 в області стабілізується.

Спільними чіткими діями, в першу чергу, дотриманням заходів безпеки самими мешканцями, завдяки невтомній праці наших медиків, допомозі влади і благодійників – ми стабілізували ситуацію на Львівщині!

йдеться в повідомленні посадовця

ЛОДА сьогодні до кінця дня чекає на подання розрахунків показників епідситуації головного державного санітарного лікаря Львівської області. Ці показники дадуть можливість комісії ТЕБ І НС завтра прийняти рішення щодо послаблення карантину в нашій області, додає заступник очільника Львівщини.

І це попри те, що, за інформацією Міністра охорони здоров‘я Максима Степанова, Львівська область досі лідирує за кількістю нововиявлених випадків COVID-19.

За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у Львівській (104) та Закарпатській (54) областях та в місті Києві (59).

повідомив міністр під час брифінгу 6 липня.
Світлину, що свідчить про відповідність Львівщини критеріям МОЗ, оприлюднив заступник директора Львівської обласної інфекційної лікарні Ігор Берник.

*** Топ Довідника ***


*** Новинки Довідника ***


Сподобалось? Поділіться та оцініть!