Карантин на Львівщині продовжили

Область і надалі лідер за поширенням COVID-19


Рішення продовжити карантин на Львівщині до 7 липня без послаблень ухвалила сьогодні, 30 червня, обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій через поширення коронавірусу в регіоні.

«Ми не можемо послаблювати карантин на Львівщині, коли кількість нових хворих щодня збільшується на 150-240 людей, коли відсоток завантаженості лікарень стрімко наближається по критичної познаки, а стан пацієнтів, які звертаються до лікарів, важчий, порівняно з початком пандемії. Львівщина серед лідерів за кількістю складених протоколів про порушення карантину. Днями мережу сколихнуло відео, на якому близько сотні людей влаштували масове купання у джерелі біля Львова. Цією справою зараз займаються правоохоронні органи. Саме нехтування власною безпекою та карантинними обмеженнями призводять до погіршення епідеміологічної ситуації в регіоні»,

наголосив на проблемі поширення коронавірусу в області очільник Львівщини Максим Козицький.

Довідково. Станом на 30 червня:

  • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, складає 44,4% від загальної кількості (при нормі менше ніж 50%).
  • середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу протягом останніх семи  днів складає  87,2 на 100 тисяч населення (при нормі більш ніж 24).
  • Коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить 19,0% при нормі менш як 11%.
  • Показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить  24,9% при нормі менш як 11%.

Додамо, що, попри відсутність послаблень карантину на Львівщині, область десятий день лідирує за кількістю хворих на COVID-19. Як інформує МОЗ, за останню добу в області – 143 нові випадки, троє людей померли.

Тим часом Уряд готує лікарні до другої хвилі епідемії. Наразі наявні ліжка для майже 30 тисяч хворих на коронавірусну хворобу. В Кабміні також наголосили, що поки не збираються відновлювати роботу дитячих таборів.

Додамо, що в Червонограді розпочали робити тестування методом ІФА на визначення наявності антитіл до коронавірусу.

Як повідомляє Червоноградська центральна міська лікарня, обстежено:

  • медичних працівників – 98 (з них КП «Центральна міська лікарня Червоноградської міської ради» – 40, КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» – 22, Сокальська районна лікарня – 18, Радехівська районна лікарня – 3, Червоноградський лабораторний центр – 15)
  • проведено обстежень призовників м. Червонограда, Сокальського, Кам’янко-Бузького та Радехівського районів – 54
  • обстежено контактних осіб та хворих для термінової госпіталізації – 20.

*** Топ Довідника ***


*** Новинки Довідника ***