Днями делегація Червоноградського району відвідала Польщу на запрошення керівництва Остроле́нського повіту з метою зближення культур Українського і Польського народу та налагодження партнерських відносин.

В Посольстві України у Республіці Польща, спільно з радником Посольства Олегом Куцьом обговорили важливість повноцінного функціонування міжнародного автомобільного пункту пропуску “Угринів – Долгобичув”.
Голова райдержадміністрації Андрій Дяченко зазначив, що найближчим часом розпочнуться роботи по облаштуванню сервісної зони на під’їзді до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Угринів – Долгобичув». У свою чергу, Олег Куць проінформував про те, що з польською стороною досягнуто домовленості щодо можливості відновлення пішохідного руху після облаштування інфраструктури даної території.

У місті Остроленка відбулась зустріч з віце-президентом міста Анною Гоцловською, старостою повіту Станіславом Кубелем та підписано Меморандум про наміри щодо міжнародної співпраці у сфері економіки, охорони здоров’я, туризму, культури, спорту, освіти, охорони навколишнього середовища.

В ході візиту делегація Червоноградського району ознайомилась з роботою місцевого сміттєпереробного заводу, а також відвідали підприємство, яке постачає місто Остроленка водою для побутових та господарських потреб, утилізує та очищує стічні води, обслуговує та модернізує системи водопостачання та водовідведення.

На завершення візиту Андрій Дяченко подякував керівництву Остроле́нського повіту за спільну роботу та запросив польських партнерів взяти участь у святкуванні 30-річчя незалежності України та подальшого підписання Меморандуму щодо міжнародної співпраці.
