При катастрофічній недостачі коштів у Червоноградській міській раді на освіту, інфраструктуру, ремонт доріг, модернізації енергетичних систем, коштів на величезні премії і надбавки вистачає завжди. Тому, вважаю доцільним провести громадські слухання з метою перегляду та затвердження положення про преміювання голови, секретаря та апарату Червоноградської міської ради.
Так починається петиція, надіслана на сайт Червоноградської міської ради головою громадської ради Юрієм Червінським “Провести Громадські слухання з метою обговорення та розробки положення про преміювання голови, секретаря та апарату Червоноградської міської ради. Категорія: економіка і фінанси”.
Крім цього, зараз збираються підписи за те, щоб “визнати вуличних котів частиною екосистеми міста Червоноград, дозволити їм вільно жити в підвалах, горищах та інших місцях постійного перебування і знищувати гризунів”.
Згідно з рішенням Червоноградської міської ради від 29.10.2015 року, електронна петицiя розглядається за умови збору на її пiдтримку не менше 175 пiдписiв громадян мiста впродовж не бiльше 3-х мiсяцiв вiд дня її оприлюднення.
Електронна петицiя, що в установлений строк не набрала необхiдної кiлькостi пiдписiв на її пiдтримку, пiсля завершення строку збору пiдписiв розглядається як звернення громадян. Термiном початку розгляду такого звернення є день, наступний пiсля дня закiнчення строку збору пiдписiв.
Iнформацiя про початок розгляду електронної петицiї, що набрала необхiдну кiлькiсть голосiв, оприлюднюється на сайтi ради не пiзнiше 3 робочих днiв пiсля набрання необхiдної кiлькостi пiдписiв.
Розгляд електронної петицiї здiйснюється невiдкладно, але не пiзнiше 10 робочих днiв зi дня оприлюднення iнформацiї про початок її розгляду. Якщо електронна петицiя мiстить клопотання про її розгляд на громадських слуханнях вiдповiдної територiальної громади, автор (iнiцiатор) петицiї має право представити її на таких слуханнях. У такому разi термiн розгляду електронної петицiї продовжується на строк, необхiдний для проведення вiдповiдних слухань.
Усі петиції, залишені на сайті ради, можна переглянути в розділі “Публічність”, а також залишити свій підпис чи зареєструвати власну петицію.

Для цього в реєстраційній формі слід вказати електронну адресу, контактний номер телефону, прізвище, ім’я, по-батькові, дату народження. На жаль, мені зареєструватися з першого разу не вдалося. І з другого теж. І з десятого. Система ніяк не хотіла підтверджувати, що я не бот.

Та й взагалі не особливо ок залишати тут свої дані – веб-переглядач Chrome попереджає, що “функція Безпечний перегляд позначила сайт як небезпечний. Імовірно, використання цього сайту поставить конфіденційність вашої інформації під загрозу”.
