Loading Events

« Всі події

  • Ця подія минула

Вечір з письменником: Остап Дроздов у Червонограді

13.10.2021 @ 18:0020:00

Яка вона ідентичність? Бандерівська, галичанська, українська, селянська, рускоговоряща чи православна? А може какаяразніца? Як все ж дійти до себе і не згубити любов до країни, в якій народився? На ці та багато інших питань, які заховані між сторінками романів “№1” та “№2” шукатимемо відповідей з письменником та журналістом Остапом Дроздовим під час вечірньої зустрічі у Червонограді 13 жовтня.
Запрошуємо червоноградців та гостей міста на “Вечір з письменником” та скористатись можливістю поспілкуватись особисто з автором та придбати книги з автографом.
Про книги:
Роман Остапа Дроздова «№1» — це сповідь кількох поколінь, об’єднаних наскрізною ідеєю — відстояти свою ідентичність.
Це родинна сага з драматичними поворотами долі та одразу декілька біографій на тлі різних епох, в якій відвертість автора межує з публічним оголенням до найпотаємнішого. Життєствердний і нестандартний погляд на будні за вікном, який викливає одночасно і плач, і сміх – це саме життя.
Роману Остапа Дроздова «№ 2» — починаючи ХХ століттям до дня завтрашнього книга веде читача від рідного Львова й голодоморного Приазов’я до діаспорного Неаполя і далекої Австралії.
Найголовнішим, центральним персонажем роману є Країна як така. Не У, а просто Країна, яка то мотивує, то дратує, то зачаровує, то обурює, то ощасливлює, то виштовхує. І що б не переживали персонажі роману в приватному житті, усе одно вони гостро відчувають крижаний подих Країни, від якої нікуди не дітися і яку ти мусиш полюбити навіть усупереч.

Детальніше

Дата:
13.10.2021
Час:
18:00–20:00
Позначки події:
, , , , ,

Organizer

Громадська ініціатива Літ/ UA
На сторінку організатора

Локація

Arlette cafe в ТРЦ “Кристинопіль”