Loading Events

« Всі події

  • Ця подія минула

Презентація чат-боту в Червонограді

17.11.2021 @ 17:0018:30

17 листопада з 17:00 до 18:30 у ресторані «Cafe Arlette» (ТРЦ «Кристинопіль», вул. Шевченка, 5а) відбудеться презентація чат-боту в Червонограді.
Як пишуть на сторінці Червоноградської міської ради, City Helper – це чат-бот, який спілкується з вами через платформу Viber, та готовий відповісти на ваші запитання, що стосуються комунікації з органами місцевої влади швидко, якісно, а головне безпечно. Адже він працює онлайн, допомагає зекономити час та уникнути надмірних комунікацій.
Усіх зацікавлених мешканців Червонограда запрошують дізнатись про можливості та переваги використання відкритих даних від експертів Львівської міської ради, ознайомитися з функціоналом чат-боту під час презентації даного інструменту, аби з легкістю приступити до його активного використання вже зараз.
Презентація для всіх охочих, зокрема представників громадськості, бізнесу та засобів масової інформації.
Захід відбудеться в офлайн форматі. З собою необхідно мати сертифікат про вакцинацію обома дозами, довідку про наявність антитіл, негативний ПЛР-тест. Окремо передбачається онлайн-трансляція. Реєстрація: https://cutt.ly/aR7hB0z

Детальніше

Дата:
17.11.2021
Час:
17:00–18:30
Позначки події:
, ,
На вебсайт події

Organizer

Червоноградська міська рада

Локація

Arlette cafe в ТРЦ “Кристинопіль”