Loading Events

« Всі події

  • Ця подія минула

Виставка живописних робіт «Видноколо» Сергія Солодкого

03.10.2021 @ 14:0017:00

3 жовтня 2021 року о 14 годині у Музей історії релігії (Палац Потоцьких) відбудеться урочисте відкриття виставки живописних робіт «Видноколо» Сергія Солодкого (Солодкий Сергій).
2021 рік є ювілейним для Червонограда – нашому місту виповнюється 70 роківя Саме до цієї дати місцевий краєзнавець, геолог та художник Сергій Солодкий презентуватиме свою третю персональну виставку у музеї. На ній митець представить 55 художніх творів, на яких оживає краса української природи. Частина робіт присвячена Червонограду, адже немає кращого і милішого місця на землі, ніж твій рідний дім.
Музей і пана Сергія поєднує давня співпраця. Червоноградський краєзнавець Сергій Солодкий за освітою та професією – геолог. Він подарував у фонди музею власну геологічну колекцію мінералів України (в тому числі з м. Червонограда та його околиць), яку можна оглянути на виставці «Геологічна Україна».
Пан Сергій відомий у місті як майстер із моделювання архітектурних об’єктів – він подарував нашій філії точно відтворені мініатюрні моделі давніх пам’яток архітектури Кристинополя-Червонограда: палацово-парковий комплекс Потоцьких, костел Св. Духа з монастирем оо. Бернардинів, церкву Св. Юрія з монастирем оо. Василіян, кристинопільську синагогу та бароковий придорожний хрест.
Усі макети п. Сергія стали частиною експозиції «Кристинопіль у XVII-XX ст.». У музейній колекції також зберігаються чотири роботи митця: дві графіки «Любомир Гузар» та «Церква», картина «Покрова», макет белзької церкви Св. Параскеви П’ятниці XVIII ст. Загалом, Сергій Солодкий подарував музею 101 експонат.

Детальніше

Дата:
03.10.2021
Час:
14:00–17:00
Позначки події:
, , ,

Локація

Музей історії релігії (Палац Потоцьких)