Львівська залізниця інформує про зміни у графіку руху поїзду Червоноград-Ковель

Приміський поїзд Червоноград-Ковель курсуватиме за зміненим маршрутом та розкладом


Починаючи з 6 жовтня цього року, повідомляє прес-центр Львівської залізниці, приміський поїзд №6302/6303 курсуватиме за маршрутом Червоноград-Ізов-Ковель за наступним розкладом:

  • відправлення з Червонограда 04:25,
  • Сокаль 04:34-04:35,
  • Трудолюбівка 04:44-04:45,
  • Ульвовік 04:51-04:52,
  • Ромош 05:01-05:02,
  • Iваничi 05:11-05:12,
  • Яневичі 05:22-05:23,
  • Бубнів 05:30-05:31,
  • Володимир-Волинський 05:46-05:48,
  • Пост 8 км 05:55-05:56,
  • пл. П’ятидні 06:04-06:05,
  • Устилуг 06:11-06:12,
  • пл. 27 км 06:20-06:21,
  • Iзов 06:26-06:40,
  • пл. 27 км 06:45-06:46,
  • Устилуг 06:54-06:55,
  • пл. П’ятидні 07:02-07:03,
  • Пост 8 км 07:12-07:13,
  • Володимир-Волинський 07:20-07:30,
  • Овадно 07:44-07:45,
  • Туропін 07:55-07:56,
  • Обеніжи 08:02-08:03,
  • Турiйськ 08:11-08:12,
  • Ружин 08:20-08:21,
  • Люблінець-Волинський 08:28-08:29,
  • Фасти 08:37-08:38,
  • прибуття у Ковель о 08:45 (замість 7:20).


Поїзд № 6307/6308 курсуватиме за маршрутом Ковель – Ізов – Червоноград за наступним розкладом:

  • вирушатиме з Ковеля о 17:47 (замість 19:50),
  • Фасти 17:53-17:54,
  • Люблінець-Волинський 18:03-18:08,
  • Ружин 18:18-18:19,
  • Турiйськ 18:30-18:31,
  • Обеніжи 18:39-18:40,
  • Туропін 18:46-18:47,
  • Овадно 18:58-18:59,
  • Володимир-Волинський 19:13-19:23,
  • Пост 8 км 19:30-19:31,
  • пл. П`ятидні 19:39-19:40,
  • Устилуг 19:46-19:47,
  • пл. 27 км 19:55-19:56,
  • Iзов 20:03-20:15,
  • пл. 27 км 20:20-20:21,
  • Устилуг 20:29-20:30,
  • пл. П`ятидні 20:36-20:37,
  • Пост 8 км 20:47-20:48,
  • Володимир-Волинський 20:55-20:57,
  • Бубнів 21:10-21:11,
  • Яневичі 21:19-21:20,
  • Iваничi 21:30-21:36,
  • Ромош 21:44-21:45,
  • Ульвовік 21:53-21:54,
  • Трудолюбівка 22:02-22:03,
  • Сокаль 22:13-22:14,
  • прибуватиме в Червоноград о 22:27.

Львівська залізниця звертається до пасажирів із проханням урахувати ці зміни під час планування поїздок у вказаних сполученнях, а також нагадує про необхідність одягати маски, користуватися іншими засобами індивідуального захисту.


*** Топ Довідника ***


*** Новинки Довідника ***


Сподобалось? Поділіться та оцініть!

-1