Боятись нормально, якщо бачиш світло


Це блоги
Тут ми публікуємо думки різних авторів про події чи процеси у Червонограді та районі

Сьогодні скабєєва заходиться в ейфоричній істериці, бо лиш недавно ми прикалувались з москалів, які тікали після підриву кримського моста, а сьогодні вже змітаємо полички в супермаркетах.

Друзі! Наші матеріали створюються завдяки читацькій підтримці. Ви — наша сила робити Червоноград кращим. Зробіть нас ще сильнішими — щоб стати спільнотою Ехо Червонограда, НАТИСНІТЬ ТУТ

Так, продакт-менеджер 24 каналу Денис Зеленов підтвердив:

“Люди йдуть з водою і пачками туалетного паперу. Досить багато киян пакують валізи в авто і виїжджають з міста. Черги на АЗС більші, ніж в травні. Невже ця паніка знову охопила Київ? Це страх. Страх за своє життя і передчуття інших, не менш небезпечних тривог. Попереду нові ракетні обстріли…”

І дійсно. Між нами і щурами, які тікають з Криму – прірва.

На щурів не летіли майже сто ракет за пів дня. Щурам не погрожували ядерним ударом. Щурів ніхто не вбивав в медзакладі чи на дитячому майданчику. Вони не сиділи в укритті ночами під виття сирен. Щурі злякались зламаного моста (пффф, в один голос сказали червоноградці).

За офіційною інформацією Генштабу:

84 крилатих ракети та 24 дронів випустила росія по Україні.
Знищено 56 цілей. Серед них – 43 крилаті ракети та 13 БПЛА (з них 10 «дронів-камікадзе»)

Станом на 16:00 було відомо про 87 постраждалих осіб, пошкодження близько 70 об’єктів, з яких 29 об’єктів критичної інфраструктури, 4 багатоповерхових та 35 приватних житлових будинків, а також столична школа.

Тому так, ми можемо робити запаси продуктів та води, паверів чи виїхати подалі зі столиці та обласних центрів. Бо українці знають, що таке стікати кров’ю, як виглядають діти без кінцівок чи будинок без нижніх 8-ми поверхів. Ми розуміємо, що маємо справу з терористами і маньяками.

Тому якщо вас заспокоїть пачка макаронів у шафі чи упаковка туалетного паперу на поличці, другий бутель води або п’ятий павербанк – все правильно, все так. Якщо ви маєте можливість поїхати і почувати себе безпечно – їдьте.

Ну і, крім того, якщо в 90% міста немає світла (до прикладу, Львів), а відновлення його займає час, природньо, що ці павери та свічки, вологі серветки, вода і мівіна направду знадобляться людям.

Потреба в безпеці – це базова потреба, – каже психолог Наталя Дячук. – Але ви можете звернутися за допомогою до фахівців, якщо ви бачите, що ваша близька людина відреагувала на стрес занадто гостро – не може адекватно пояснити, для чого вона щось робить/купує, розфокусована, відповідає невлад, спостерігається затримка реакції. Вирішити її проблему буде нескладно, але краще хай це станеться під наглядом спеціалістів.

Але разом із тим не забувайте, що в кінці кожної історії добро перемагає зло. Про це дізнались Гітлер, Сталін, Ленін, це побачить і російський тиран.


0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x
Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format
Ехо Червонограда

FREE
VIEW